Toggle menu

POHYB JE ENERGIA!
Tak rozhýb svoj život!

SOM tréning je dokonale prepracovaný rysovací, redukčný a kardio tréning, ktorý rešpektuje všetky zásady fitness sveta. Je vytvorený pre osoby, ktoré chcú docieliť štíhle vyrysované telo a zbaviť sa tukových zásob.Cieľom je aby klient dosiahol výsledok, ktorý očakáva – radosť a energia, zdravé sebavedomie, kondícia a komfortný pocit pri pohľade do zrkadla.

Naučíme vás efektívne cvičiť tak, aby ste netrávili hodiny zbytočným cvičením.

SOM® tréning je motivujúce skupinové cvičenie, v ktorom sa hromadí ENERGIA spoločného pohybu. Každá hodina má iné zameranie a účel. Striedajú sa tréningy silové (rysovacie), kardio tréningy (aeróbne) a intervalové (kondičné) tréningy.

AKÉ SÚ KĽÚČOVÉ MOMENTY
PRI TRÉNINGOCH SOM?

  • 1. precítiť svoje telo
  • 2. precítiť plynulosť pohybu
  • 3. vytvoriť vo svale kontrakciu a následne ho vedieť uvoľniť SOM

Cvičenie SOM je určené pre všetkých: pre mužov, ženy i páry rôzneho veku, skrátka pre ľudí, ktorí chcú žiť zdravo a pohyb je pre nich prirodzenou súčasťou života. Tréning je vhodný aj pre tých, ktorí v živote a pohybe potrebujú zmenu a chcú sa zamerať nielen na výkon, ale aj radosť z neho.

Cvičenie vám pomôže získať vašu vnútornú silu, posilní vás v situáciách, v ktorých ste predtým nedokázali byť odvážni. Vďaka cvičeniu sa udržiava telo a myseľ v dobrej kondícii a aktivite.

TRÉNINGY SOM® NA CELOM SLOVENSKU

Vedú ich špeciálne vyškolení SOM® tréneri, ktorí prešli jedinečným trénerským kurzom SOM®. Všetci tréneri boli vyškolení pod dohľadom odbornej školiteľky SOM® tréningu v súčinnosti s autorkou SOM® tréningu Soňou Sedláčkovou.

PROGRAM
Chceš mať infošky o SOM?